Tevékenységi kör listázása

Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére

A "Generálkivitelezés" kategória cégei

Összes találat: 134
Cég neveTelefonVárosE-mail
Magasépítés Ajka - Bau-Fal Építőipari Szolgáltató Kft. 06-88/508-610 Ajka baufalkft@vnet.hu
Építőipar, Homlokzat Hőszigetelés, Festés, Mázolás Érd - Alpakka A-tól Z-ig Kft. 06-20/572-6562 Érd janos@azgeneral.hu
Bal-Ko Vill Kft. 82/450-914,30/316-3768 Nagyatád
Balázs Kandalló 06-20/579-0717 Őrbottyán balazskandallo@freemail.hu
Bravó Gáz Kft. 30/922-1470, 1/421-5435 Budapest bravogaz@t-online.hu
Bán László E.V. 06-20/352-8593 Sopron banlacinr1@freemail.hu
Contactor KFT 1/216-3170,20/203-3070 Budapest contactor@freemail.hu
Csiernyik Mihály 06-30/312-1881, 06-66/326-893 Békéscsaba csiernyik.m@globonet.hu
Efender-Bau Kft. 20/251-9177 Miskolc
Familienhaus-Családi Ház Építőipari, Kereskedelmi Kft. 30/940-30-38, 24/485-570 Ráckeve familienhaus@citromail.hu
Lettavill Bt. 06-30/546-1537 Szeged lettavill@t-online.hu
M.L. Építőipari és Szolgáltató KFT 1-362-4580,20-946-6919 Budapest mlkft@mlkft.t-online.hu
Mester Patent Bt. 30/955-5668, 30/336-1377 Szeged patent@mesterpatent.hu
Niko-Bal KFT 1/222-4925,20/939-0171, 30/984-4 Budapest info@nikobal.hu
Rezsnyák Építési és Szolgáltató Kft. 22/501-569 Székesfehérvár rezsnyak.epito@mail.datanet.hu
Schalbert Ácsvállalkozás 06-30/959-2573 Hidegkút schalbert@invitel.hu
Szerelvénybolt 06-1/201-9419 Budapest vidak@t-online.hu
TEFCOTE-PADLÓ Bt. 68/410-170, 30/950-5159 Budapest hegyi.ferenc@tefcote.hu
Verdó Design Kft. - Verdó Zoltán 06-1/306-4388, 06-20/320-2536 Budapest verdozoltan@t-online.hu
uzleti1


Az internet-telefonkonyv.hu –t kizárólag az Online Kereső Cégcsoport Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20446978

Az Internet-Telefonkönyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Aranyoldalak, Online telefonkönyv, Telefonkönyv, Üzleti telefonkönyv elnevezésű weboldalakkal és azok szolgáltatásaival sem.