Tevékenységi kör listázása

Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére

A "Fémmegmunkálás" kategória cégei

Összes találat: 151
Cég neveTelefonVárosE-mail
Fémhulladék, Kereskedelem Szolnok - Alcufer Kft. 06-30/968-3335, 06-56/424-456, 06-56/521-407 Szolnok alcufer@mail.datanet.hu
Forgácsolás, Köszörülés Budapest - Malcsiner Károly Egyéni Vállalkozó 06-1/292-5245 Budapest malcsiner@freestart.hu
Plazma-Vas Kft. 06-70/216-7906, 06-92/510-763 Zalaegerszeg plazma-vas@freemail.hu
ZOLMO Kft. 06-20/378-1141, 06-20/319-3237 Makó monika.szabad@invitel.hu
Bocz-N Kft. 06-20/338-2376, 06-52/570-627 Hajdúnánás boczn@bocz-n.hu
Benkő Lajos E.V. 06-20/960-8258, 06-93/343-673 Letenye benkodan@t-online.hu
Esztergomi Szerszámgépgyár Kft. 33/510-601 Esztergom trade@strigon.hu
Fémmíves -87 Ipari és Szolgáltató Kft. 06-1/286-0359 Budapest femmives@t-online.hu
Gépforg BT 29/628-040,30/938-7147, Kóka gepforg@monornet.hu
H és K Kft. 06-30/444-8148, 06-92/370-070 Teskánd h-kkft@t-online.hu
Ham-Was Fémipari Vállalkozás 06-20/954-8744, 06-62/406-836
Kerner és Társa Bt. 06-30/994-0656, 06-73/413-001 Szigetvár
Kovácsüzem 53/311-524 Cegléd kovacsuzem@kovacsuzem.hu
L.L. CNC Ipari Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. - Komló-Gép Kft. 06-96/207-613, 06-20/347-7120 Mosonmagyaróvár csosza6027@gmail.com
Melior Laser Kft. 06-30/277-6611, 06-23/313-270 Budapest info@meliorlaser.hu
Practilub Kft. 06-28/999-420, 06-28/999-428 Gödöllő practilub@practuilub.hu
Romel 26/530-071, 26/330-309/F KFT 26/330-155/14m Pilisvörösvár
Sandvik Magyarország Kft. 06-1/431-2711, 06-30/919-2546 Budapest laszlo.joszay@sandvik.com
Unitool-Plastik KFT 1/208-1283, 1/208-1058,1/481-027 Budapest unitool.plastik@chello.hu
Windoor Studió Kft. 06-52/449-125, 06-30/592-3675 Debrecen windoorstudio@t-online.hu


Az internet-telefonkonyv.hu –t kizárólag az Online Kereső Cégcsoport Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20446978

Az Internet-Telefonkönyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Aranyoldalak, Online telefonkönyv, Telefonkönyv, Üzleti telefonkönyv elnevezésű weboldalakkal és azok szolgáltatásaival sem.