Tevékenységi kör listázása

Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére

A "Szálláshely" kategória cégei

Összes találat: 198
Cég neveTelefonVárosE-mail
Alfa Hotel és Wellness Centrum - Osti Kft. 06-46/564-200, 06-20/270-9740 Miskolc wellness@alfahotel.hu
Bokor Albert Panzió 06-1/403-8276 Budapest bokor.albert@freemail.hu
Hegyi Zsigmond E.V. 06-30/531-8283 Miskolc hegyizsigmond@freemail.hu
Hotel, Wellness Hajdúszoboszló - Hotel Silver Superior 06-52/363-811 Hajdúszoboszló info@hotelsilver.hu
Idősek Otthona-Győr-Egyesített Egészségügyi és Szociális Intézmény 06-96/314-322 Győr
Kara Hotel Keleti Kávézó - Kara és Rákos Kft. 06-26/325-355 Pomáz karahotel@gmail.com
Kerekes Famili Kft. 06-20/536-0555, 06-20/982-2446, 06-92/318-744 Zalaszentiván erdogyongye@gmail.com
Keresztény Ferenc E.V. 06-22/325-124 Székesfehérvár
Mindszenty Ifjúsági Ház - Hűvös Kastély 06-30/954-7755 Zalaegerszeg ifjusagihaz@zalacivil.hu
Napfény és Üdülőszövetkezet 06-93/340-641 Zalakaros
Novotel Budapest Congress 06-1/372-5400 Budapest h0511@accor.com
Park Hotel - Par-Ker Kft. 06-46/422-605 Miskolc info@parkhotel-miskolc.eu
Rendezvények Neszmély - Violin Szálloda- és Rendezvényhajó 06-20/205-3020 Neszmély info@violinhajo.hu
Rózsakert Panzió - Ho-To Kft. 06-42/462-242, 06-30/463-9681 Nyíregyháza roszakertpanzio.nyh@gmail.com
Szálloda, Konferencia Központ Baktalórántháza - Fenyves Szálloda és Konferencia Központ 06-42/550-011, 06-42/550-011 Baktalórántháza krivacs@t-online.hu
Sá-Ra Kft. 06-99/540-220 Hegykő
Trend Consult Kft. 06-36/564-300 Szilvásvárad info@szalajkaliget.hu
Viktória Vendéglő és Panzió - Kecskemét 06-76/509-555, 06-76/509-556, 06-20/911-5989 Kecskemét viktoriavendeglo@gmail.com
Zalai Gyermek és Ifjúsági Közalapítvány - Györöki Ifitábor 06-92/312-770, 06-30/824-8348 Zalaegerszeg info@gyorokifitabor.hu
Étterem - Tókert Panzió, Étterem 06-46/533-361 Lillafüred recepcio@hoteltokert.hu


Az internet-telefonkonyv.hu –t kizárólag az Online Kereső Cégcsoport Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20446978

Az Internet-Telefonkönyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Aranyoldalak, Online telefonkönyv, Telefonkönyv, Üzleti telefonkönyv elnevezésű weboldalakkal és azok szolgáltatásaival sem.