Tevékenységi kör listázása

Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére

A "Hotel" kategória cégei

Összes találat: 57
Cég neveTelefonVárosE-mail
Alfa Hotel és Wellness Centrum - Osti Kft. 06-46/564-200, 06-20/270-9740 Miskolc wellness@alfahotel.hu
Diamant Hotel Szigetköz 06-96/671-470 Dunakiliti info@diamanthotel.hu
Dunaparti Klub Kft. - Part Café és Panzió 06-27/546-070, 06-27/349-225 Dunakeszi partcafe@vnet.hu
ELmer Családi Napközio, Babahotel és Játszóház 06-30/741-2545 Budakeszi hara-katalin@freemail.hu
Emerald Travel 06-62/641-935, 06-30/415-7893, 06-62/252-5452, 06-21/252-5453 Szeged info@emeraldtravel.hu
Hotel Centrál - Nyíregyháza 06-42/411-330 Nyíregyháza centralhotel@chello.hu
Hotel Mátra Vitál 06-70/413-7066, 06-70/413-7067 Mátrafüred zanetunde@dunaweb.hu
Hotel, Wellness Hajdúszoboszló - Hotel Silver Superior 06-52/363-811 Hajdúszoboszló info@hotelsilver.hu
Hotel, Wellness Mosonmagyaróvár - Aqua Hotel Termál 06-96/579-168 Mosonmagyaróvár aquahotel@t-online.hu
Kara Hotel Keleti Kávézó - Kara és Rákos Kft. 06-26/325-355 Pomáz karahotel@gmail.com
Kastélypark Fürdő 06-66/491-148, 06-66/491-052, 06-30/984-9867 Füzesgyarmat kastelyfurdo@globonet.hu
Korona Hotel 06-42/409-300, 06-42/402-415, 06-42/402-444 Nyíregyháza koronahotel@chello.hu
Napfény és Üdülőszövetkezet 06-93/340-641 Zalakaros
Natural Egészségcentrum és Panzió 06-96/556-300 Győr info@naturalcentrum.eu
Pizzéria, Vendéglátás Szany - La Mamma Hotel és Pizzéria 06-96/287-914, 06-30/536-5718 Szany szany@duditshotels.hu
Rendezvényszervezés, Szállás Tevel - Jáhn Szállás Kft. 06-74/404-883, 06-20/572-4651 Tevel landhotel_tevel@freemail.hu
Sá-Ra Kft. 06-99/540-220 Hegykő
Sós Hotel Aventinus 06-42/506-500 Nyíregyháza info@aventinushotel.hu
Tir Hotel - Étterem 06-30/891-1016 Bátaszék
Vendéglátás Cegléd - Hotel Aquarell 06-53/510-900 Cegléd renata.szabo@aquarellhotel.hu


Az internet-telefonkonyv.hu –t kizárólag az Online Kereső Cégcsoport Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20446978

Az Internet-Telefonkönyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Aranyoldalak, Online telefonkönyv, Telefonkönyv, Üzleti telefonkönyv elnevezésű weboldalakkal és azok szolgáltatásaival sem.