Tevékenységi kör listázása

Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére

A "Nagykereskedés" kategória cégei

Összes találat: 2060
Cég neveTelefonVárosE-mail
Cosmaped gyártó és Fejlesztő Bt 06-1/226-6602, 06-30/986-5033 Budapest cosmaped@langermann.hu
Csavarbolt 06-30/298-6621, 06-72/511-344 Pécs
FRITTMANN Testvérek Kft. 78/482-690 Soltvadkert info@frittmann.hu
GRANIT Csiszolószerszám Kft.-GRANIBOX Doboz Üzem 06-20/927-8179, 06-1/347-9846 Budapest antalg@granitnet.hu
Gaál László E.V. 06-30/957-7549, 06-93/375-495 Sormás
Halmi Csaba E.V. - Halmi Térkő 06-20/989-2951 Nagykőrös csaba@halmiterko.hu
Interholz 2000 Bt. 06-20/972-2458 Szulok interholz@t-online.hu
J&J Ingatlanközvetítő és Értékbecslő Kft. 06-20/454-7365 Budapest javor.peterne@dh.hu
Kapucziner Cukrászda 06-20/267-9042, 06-52/412-825 Debrecen info@kapuczinercukraszda.hu
Kastély Fogadó-Therminál 2000 Bt. 06-20/953-9302, 06-82/496-029 Gyékényes kastelyfogado@t-online.hu
Lan-Gusta Kereskedelmi Kft. 1/418-0003, 30/950-4495, 30/241-2664 Budapest thaovera@lan-gusta.hu
Librotrade Kft. 06-1/254-0254 Budapest librotrade@librotrade.hu
Numan és Társa Sütőipari és Kereskedelmi Kft. 30/943-5189 Budapest numanpekseg@t-online.hu
Oravecz Tamás E. V. 68/440-619 Medgyesegyháza oravecz2@mail.globonet.hu
Pékség, Pékáruk Máriakálnok - Kálnoki Pékség 06-96/704-529, 06-96/704-528, 06-70/593-5537 Máriakálnok fazekas94kft@freemail.hu
Rétes No1 Kft. - Gerencsér Károly 06-1/321-7889, 06-70/332-2601 Budapest
Swarek-Műkő Kft. 06-76/488-836, 06-30/254-3625, 06-70/376-3415 Kecskemét bruno79@freemail.hu
Széchenyi István Közgazdasági és Jogi Könyvesbolt 72/224-208 Pécs
Zuglói Tankönyvcentrum /Ve-Jó Bt./ 06-1/251-1003 Budapest ugyfelsz@ve-jo.hu
Építőipar, Középület Miskolc - Középület és Lakásépítő Zrt. 06-46/506-049, 06-20/946-8687 Miskolc kozlakrt@axelero.hu


Az internet-telefonkonyv.hu –t kizárólag az Online Kereső Cégcsoport Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20446978

Az Internet-Telefonkönyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Aranyoldalak, Online telefonkönyv, Telefonkönyv, Üzleti telefonkönyv elnevezésű weboldalakkal és azok szolgáltatásaival sem.