Tevékenységi kör listázása

Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére

A "Export" kategória cégei

Összes találat: 23
Cég neveTelefonVárosE-mail
Bevásárlóközpont Eger - Agria Park 06-36/515-155, 06-36/512-402 Eger fridel.ildiko@agriapark.hu
Csordás István E. V. 06-22/329-344, 06-20/957-7554 Székesfehérvár nad1@t-online.hu
Debra Net 06-30/619-7760, 06-54/707-518 Hencida erika@debranet.com
E.T.H. Élelmiszer - Tartály Hungária Szállítási Kft. 06-1/348-0080, 06-30/448-6587 Budapest eth@tabgroupe.com
Fagitex-V Kft. 22/505-043, 20/920-3813, 30/957-4247 Székesfehérvár fagitex@freemail.hu
Formentor Kft.-Nemzetközi Szállítmányozó Kft. 06-1/392-5232, 06-1/397-2484 Budapest info@formentor.hu
Gelencsér Vilmos - Magánvállalkozó 06-72/212-278, 06-72/213-644 Pécs info@gemos.hu
Gold Horse Trade Kft. 06-20/296-3695 Budapest goldhorsekft@gmail.com
Hungarotrans Sped Kft. 06-30/222-7066, 06-22/668-045, 06-22/668-055 Tordas hungarotrans@mail.datanet.hu
Hunland Trade Kft. 0036-29/548-500 Bugyi hunland@hunland.hu
Interholz 2000 Bt. 06-20/972-2458 Szulok interholz@t-online.hu
Musztács Kert Kft. 06-30/283-8040 Őrtilos musztacskert@freemail.hu
Readymix-Rapid Beton Kft. 06-30/945-4900, 06-30/319-2700, 06-46/507-956 Miskolc rapidbeton@t-online.hu
Reisser Csavar Gyártó és Forgalmazó Kft. 06-22/591-220, 06-30/267-0244 Szár reisser@reisser.hu
Skygate Transport Kft. 06-30/933-0773, 06-30/949-2682, 06-1/456-0104, 06-1/456-0105, 06-1/456-0108 Budapest skygate@t-online.hu
Solution Transport SRL 06-30/648-0797, 06-1/215-3230 Oradea
VIP Phone Group Bt. 06-20/922-3333, 06-70/930-4414, 06-20/440-4040, 06-70/331-4757 Budapest info@vip-phone.hu
Vegyi Anyagok Nagykőrös - Cemolker Kft. 06-53/552-306 Nagykőrös
Zöldség Export, Gyümölcs Peresznye - Sopár és Társa Kft. 06-30/927-2350, 06-30/994-1200, 06-30/929-2600 Peresznye info@sopar.hu
Élőállatexport, Sertés Tiszakécske - Molnárfarm-2000 Kft. 06-30/303-3551, 06-30/303-3571 Tiszakécske


Az internet-telefonkonyv.hu –t kizárólag az Online Kereső Cégcsoport Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20446978

Az Internet-Telefonkönyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Aranyoldalak, Online telefonkönyv, Telefonkönyv, Üzleti telefonkönyv elnevezésű weboldalakkal és azok szolgáltatásaival sem.