Tevékenységi kör listázása

Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére

A "Tervez������s" kategória cégei

Összes találat: 127
Cég neveTelefonVárosE-mail
Cool-Technique Kft. 1/260-8042 Budapest cooltechnique@axelero.hu
Cs-Netvill Kft. 1/306-6253, 20/944-6854, 20/339-2616, 20/364-4396 Budapest csnetvill@csnetvill.hu
Csaba Hajtómű és Fogaskerékgyártó Kft. 66/441-312 Békéscsaba
Csepeli Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola 06-1/276-4676 Budapest titkarsag.csepven@gmail.com
Expo Team Kft. 1/325-9891, 20/916-5004 Budapest expoteam@expoteam.hu
Fehérvár Klíma * KFT 22/588-502 Szabadbattyán fehervarklima@datatrans.hu
Gáztechnik `99 Kft. 94/508-121, 94/510-408 Szombathely info@gaztechnik99.hu
Hungária Veszélyesáru Mérnöki Iroda Kft. 06-1/285-5416 Budapest hvesz@hvesz.hu
Kaleidoszkóp Kiadó 56/426-5O1, 56/426-6O1 Szolnok kaleidoszkop@chello.hu
Kerek és Kis Kereskedelmi Tanácsadó Bt. 06-70/333-0327, 06-70/317-4456, 06-37/304-448, 06-37/502-004 Gyöngyös kerekkis@kerekkis.hu
Lakatos Sándor 30/943-0379 Debrecen
Pest Megyei Vállalkozásfejlesztési Alapítvány 28/522-918, 30/984-5718, 30/954-8189 Gödöllő titkarsag@pmva.hu
STAMPOK Kivitelező Informatikai és Biztonságtechnikai Kft. 06-20/935-3778, 06-30/740-0391, 06-26/590-058 (kapcsolattartó: Stampok László) Dunabogdány stampok@t-online.hu
Tachotax Műszeripari Kft. 06-62/495-607, 06-30/925-0701 Szeged tachotax1@invitel.hu
Temi 2002 Kft. 1/789-8924, 30/568-6721 Budapest sarkany@szalagfuggonyreklam.hu
Travel Team Utazási Iroda * KFT 84/319-196,30/932-4143 Siófok travel@travel-team.hu
Tryglif Kft. 06-1/319-2225, 06-30/487-9477 Budapest lichtenberger.endre@gmail.com
United Design BT. 1/411-0416 Budapest
Vegyestermékkörű nagykereskedelem - Szeged - Minipak Kft. 62/554-654,62/555-333 Szeged minipak@minipak.hu
Vinodom Bt. 06-20/323-8096, 06-33/470-050 Pilismarót vinodom@freemail.hu


Az internet-telefonkonyv.hu –t kizárólag az Online Kereső Cégcsoport Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20446978

Az Internet-Telefonkönyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Aranyoldalak, Online telefonkönyv, Telefonkönyv, Üzleti telefonkönyv elnevezésű weboldalakkal és azok szolgáltatásaival sem.