Tevékenységi kör listázása

Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére

A "Élelmiszeripar" kategória cégei

Összes találat: 532
Cég neveTelefonVárosE-mail
Pékség, Pékáru Miskolc - Tanoda Kft. 06-46/320-288, 06-46/348-099, 0036-46/506-638, 0036-46/506-039, 0036-70/379-6689 Miskolc tanoda01@t-online.hu
Étolaj, Napraforgóolaj Fadd - Hidegen Sajtolt Olajok 06-74/546-000, 06-30/993-9617 Fadd solio@t-online.hu
Étolaj, Napraforgóolaj Fadd - Hidegen Sajtolt Olajok 06-74/546-000, 06-30/993-9617 Fadd solio@t-online.hu
Zöldségfeldolgozás, Konzervipar Gyál - Eisberg Hungary Kft. 06-29/344-030 Gyál hungary@eisberg.com
CBA Fitness & Wellnes Line 1-431-0132 Budapest cbafitness@cbafitness.hu
Em-Tek Ipari és Kereskedelemi Kft. 96/543-794 Győrújbarát
Haribo Hungária Kft. 88/520-500 Nemesvámos
KALÓRIA Sütőipai és Kereskedelmi Kft. 76/550-140 Kunszentmiklós kaloria@axelero.hu
Menthol Csoki Raktár 06- 1/413-6404, 06-30/932-2533 Budapest csoki@mentholtravel.hu
Michael Kft. 1/260-3646, 1/431-0170,30/229-57 Budapest mchl@t-online.hu
Pánni Vetőmag 06-1/285-3110, 06-20/932-9372 Budapest
REBA Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 06-72/515-675 Pécs info@motor.axelero.net
Rézpatkó Vendéglő 06-1/240-9122 Budapest rezpatko@gmail.com
Sikér Malomipari Feldolgozó és Kereskedelmi Kft 34/522-964 Tatabánya siker@axelero.hu
Surranók Fuvarozó Bt. 23/359-743, 30/397-3601 Százhalombatta surranok@axelero.hu
Szombathely és Vidéke ÁFÉSZ Kft. 94/313-951 Szombathely afesz_szhely@savaria.hu
Tortellino Tészta és Édesipari KFT 53/505-160 Cegléd tortellino@axelero.hu
Tündérkert - Euro-Trade 2001 Bt. 06-20/935-8304, 06-62/280-398, 06-20/933-9395 Mórahalom euro.trade@invitel.hu
Váralja Depo Élelmiszer, Papír,Vegyi Nagykereskedés KFT 22/501-115, 501-116 Székesfehérvár depo@mail.szivarvanynet.hu
ÁNTSZ Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Intézete 46/354-612 Miskolc igazgatosag@borsod.antsz.hu


Az internet-telefonkonyv.hu –t kizárólag az Online Kereső Cégcsoport Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20446978

Az Internet-Telefonkönyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Aranyoldalak, Online telefonkönyv, Telefonkönyv, Üzleti telefonkönyv elnevezésű weboldalakkal és azok szolgáltatásaival sem.