Tevékenységi kör listázása

Belépés a B2B rendszerbe

Email Jelszó
Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére

A "Műanyagipar" kategória cégei

Összes találat: 79
Cég neveTelefonVárosE-mail
Aboroplast Kft. 1/425-4695, 30/378-0303, 20/927-6322 Budapest cselle@enternet.hu
Alapos Üveg-Tükör-Képkeret Kft. 06-20/448-4489, 06-1/405-6090 Budapest alapos@t-online.hu
Almand Műanyagipari Kft. 1/276-1934, 1/276-1765 Budapest almand@almand.hu
Atis-Fa Kft. 06-20/923-7147, 06-22/254-992 Csákvár atis-fa@freemail.hu
Balázsi & Partner Kft. 06-27/372-456, 06-30/535-9586 Szob letaildiko@gmail.com
Chemplex Kft. 06-1/347-0682, 06-30/213-1422 Budapest info@chemplex.hu
Csomagolástechnika - Makoplast Műanyagfeldolgozó Kft. 06-94/501-377 Szombathely makoplast@makoplast.hu
Csorba Plast Kft. 06-78/480-353 Soltvadkert info@csorbaplast.hu
Extrém Bútor Kft. 06-20/989-0693 Kocs extrembutorkft@gmail.com
Globál 21 Építőipari és Szolgáltató Kft. 06-30/228-0186, 06-62/492-482 Szeged global21szeged@gmail.com
Gyollai és Láng Kft. - Horgászbolt, Halásztelek 0036-20/292-1985 Halásztelek gumineni@freemail.hu
K&T Hardmetal Kft. 06-52/525-728, 06-70/426-0860 Debrecen info@kthardmetal.hu
Keviplast Bt. 0036-20/986-1131, 0036-56/360-262 Túrkeve info@keviplast.hu
Kretovics István Kisgépcentrum és Fénycentrum 06-47/364-438 Szerencs kisgepesfenycentrum@citromail.hu
Műanyag Sportpályák - Noraxis Kft. 06-23/428-054, 06-30/960-6936 Budaörs noraxis@t-online.hu
Nyílászáró Forgalmazás, Kereskedelem Sárbogárd - Lara-Therm Kft. 06-25/462-078, 06-20/216-7202 Sárbogárd larathermkft@invitel.hu
Re-Gran Plaszt Kft. 06-70/425-2078, 06-70/426-4752 Tápiószőlős regranplast@freemail.hu
SAMPLA VULKÁN Ipari és Kereskedelmi, Export-Import Kft. 06-72/511-143, 06-72/211-885, 06-30/227-7402 Pécs sampla@t-online.hu
Vacsi Ferenc E.V.-Légvár 06-70/387-2996 Balatonboglár info@vacsilegvar.hu
Vemt Bt. 06-62/630-749. 06-30/459-7095 Szeged vemt@feemail.hu


Az internet-telefonkonyv.hu –t kizárólag az Online Kereső Cégcsoport Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20446978

Az Internet-Telefonkönyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Aranyoldalak, Online telefonkönyv, Telefonkönyv, Üzleti telefonkönyv elnevezésű weboldalakkal és azok szolgáltatásaival sem.